Kontaktinfo

Rolle

Navn

E-post

Tlf

Leder Hovedstyret Glenn Tony Tefre glenn.tefre@icloud.com  992 26 988
Nestleder Hovedstyret Kjetil Svindland ksvindland@gmail.com  917 54 387
Kasserer NIL Einar Kristian Aakre e.aakre@online.no  913 05 004
Leder Håndballgruppen Maria Prestmo maria.prestmo@hotmail.com  415 15 696
Leder Fotballgruppen Senior Thomas Sandstø sandsto@live.no  948 53 707
Leder Fotballgruppen Junior Morten Dahl Sebjørnsen morten@sebjornsen.com  400 54 085
Sponsoransvarlig Pål Bruås paalbruaas@yahoo.com  971 67 799
Sportslig leder Haavard Monsen haavard@coevent.no  408 26 644
Barneidrettsansvarlig Andreas Gravdal andreas.gravdal@gmail.com  976 62 457
Ernæringsansvarlig Maria Wik Markhus maria.wik.markhus@nifes.no  924 57 469
Daglig leder Nordneshallen  Ronny Knutsvik ronny@nordneshallen.no  902 19 151
Medlemsansvarlig håndball Maria Prestmo maria.prestmo@hotmail.com  415 15 696
Medlemsansvarlig fotball barn og ungdom Maria Vea Lund vealund@online.no  977 92 164
Medlemsansvarlig fotball senior Thomas Sandstø sandsto@live.no  948 53 707

For øvrige kontakter se under de enkelte grupper/lag.

Organisasjonsnummer: 983 634 370
Kontonummer hovedkonto klubb
: 7878.05.49903

11mindre_1.jpg